O nas

Nasze wnętrza

Podczas gruntownego remontu, który miał miejsce w 2017 roku postawiliśmy na ponadczasowe połączenie bieli, czerni oraz drewna. Kompozycja ta będzie stanowić idealne tło niezależnie od wybranej koncepcji przyjęcia oraz koloru przewodniego.
Gościniec Pod Jesionem tworzą 4 klimatyzowane sale.
Sala Główna, Sala Taneczna, które zlokalizowane są na parterze oraz Sala Różana oraz Sala Wina i Muzyki na pierwszym piętrze.

Poznaj nasze wnętrza!

Sala główna

250 osób

Klasyczne wnętrze dla maksymalnie 250 osób przy układzie stołów podłużnych oraz 150 przy stołach okrągłych.

Sala wyposażona jest w klimatyzację oraz dodatkową wentylację.

W rogu Sali zlokalizowany jest Wiejski Kącik, w którym organizujemy Stół Wiejski z daniami zimnymi i gorącymi. Tuż za stołem Państwa Młodych umieściliśmy lodówki na alkohol. Po przeciwnej stronie na tle eleganckich luster znajduje się stół kawowy z ekspresem automatycznym.

Z Sali istnieje możliwość wyjścia na zadaszone patio ze stolikami ogrodowymi.

Sala taneczna

100 osób

Przestrzeń wyposażona jest w specjalistyczny, antypoślizgowy parkiet taneczny, gwarantujący bezpieczną zabawę. Dodatkowym atutem jest również podest sceniczny, który ułatwia prowadzenie imprezy. Idealnie sprawdzi się także przy organizacji przyjęć okolicznościowych do 130 osób

Sala Różana

50 osób

Przestrzeń na piętrze w różanych barwach przeznaczona dla maksymalnie 50 osób. Idealna na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Jej dodatkowym atutem jest przylegający do niej balkon z widokiem na miasto.

Sala wina i muzyki

25 osób

Świeżo wyremontowana przestrzeń w odcieniach mięty i złota z zabytkowym pianinem.
Kameralna, przeznaczona dla maksymalnie 25 osób. Od 2023 roku do dyspozycji Gości korzystających z Sali Wina oddajemy taras o powierzchni 20m2.

Odwiedź nas bez wychodzenia z domu!

Poznaj Nasze wnętrza i wybierz idealne dla Twojego przyjęcia!

Dlaczego Gościniec pod Jesionem?

Jesteśmy na rynku od 1992 roku. Restauracja powstała jako jedna z pierwszych w mieście. Pracujemy i rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 30 lat! Z największą przyjemnością podzielimy się naszym szerokim doświadczeniem oraz radą w kwestiach związanych z organizacją przyjęcia, doborem menu oraz wystroju.
Nieustanna praca nad poprawą jakości oraz utrzymania nienagannego smaku naszych dań jest naszą misją. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami oraz wykwalifikowanymi kucharzami proponując tradycyjne dania kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami. Nasi kucharze są z nami niemal od początku. To zgrany i doświadczony zespół na który zawsze możemy liczyć
Od pierwszego kontaktu dokładamy wszelkich starań, aby czas przygotowań stał się dla Państwa jak najbardziej spokojny i bezstresowy. Zdajemy sobie sprawę, że jest to dla Państwa najważniejszy dzień w życiu i dbamy o to, by nic go nie zakłóciło.
Wszystkie koszty przedstawiamy od razu, bez ukrytych opłat
Proponujemy różne opcje ustawienia sali, w konfiguracji stołów podłużnych lub okrągłych.
Nasi kelnerzy współpracują z nami od wielu lat. Zależy nam na współpracy z najlepszymi dla zachowania standardu obsługi na najwyższym poziomie.